forward-right_adjusted
Akumulátory Bosch

Spoľahlivo a s plným výkonom na štart - to očakávajú vodiči motocyklov od svojich akumulátorov. Záruku im dajú akumulátory Bosch.

Akumulátory Bosch M4 - vynikajúce pre väčšinu motocyklov

Akumulátory Bosch rady M4 poskytujú bezpečný štartovací výkon vďaka perfektne prispôsobenej konštrukcii dosiek a inovačnému dizajnu mriežok, ktorý garantuje optimálnu vodivosť a vysokú odolnosť voči vibráciám.

Spoľahlivý štart a bezpečný dojazd

Akumulátory Bosch M6 - vhodné aj pre extrémne zaťaženie, ideálne tiež pre štvorkolky, rolby, jetski, kosačky a off-roady

Akumulátory Bosch M6 využívajú AGM-technológiu, u ktorej je elektrolyt kompletne viazaný v materiáli z mikrovlákien umiestnených medzi olovenými doskami. Tým je zaručená trikrát vyššia odolnosť voči počtu nabíjacích cyklov oproti bežným akumulátorom.

Robustná konštrukcia akumulátora udržuje dosky v správnej polohe a tým zaisťuje extrémnu odolnosť voči vibráciám. Kryt s labyrintom s centrálnym odvádzaním plynov je zároveň ochranou proti spätnému zápalu.

Vynikajúci štartovací výkon aj pri jazdách na krátke vzdialenosti a vysoká životnosť pri nulových požiadavkách na údržbu.

 

Súčasťou každého akumulátora je správne množstvo elektrolytu, ktoré je potrebné a s praktickou pomôckou jednoducho naplníte.

Celkom 12 rôznych druhov pólov zaisťuje bezpečné pripojenie akumulátora u skoro všetkých modelov motocyklov a u radu motorom poháňaných vozidiel a zariadení.

Vyberte si najbližšieho predajcu

Akumulátory si môžete zakúpiť u predajcov náhradných dielov Bosch, ktorí Vám s výberom radi poradia.

Chcete dohľadať najbližší servis voči vašej aktuálnej polohe?

(Musíte mať zapnutú GPS na zobrazovacom zariadení)

Bosch car servicePredaj a odborná montáž akumulátora do vozidla

Predajca náhradných dielov Bosch