Akumulátory Bosch - pre motocykle a skútre

Akumulátory Bosch pre motocykle a skútre

Spoľahlivo a s plným výkonom na štart - to očakávajú vodiči motocyklov od svojich akumulátorov. Záruku im dajú akumulátory Bosch.


Akumulátory Bosch M4 - vynikajúce pre väčšinu motocyklov

Akumulátory Bosch rady M4 poskytujú bezpečný štartovací výkon vďaka perfektne prispôsobenej konštrukcii dosiek a inovačnému dizajnu mriežok, ktorý garantuje optimálnu vodivosť a vysokú odolnosť voči vibráciám.

Akumulátory Bosch M4:
Spoľahlivý štart a bezpečný dojazd


Akumulátory Bosch M6 - vhodné aj pre extrémne zaťaženie, ideálne tiež pre štvorkolky, rolby, jetski, kosačky a off-roady

Akumulátory Bosch M6 využívajú AGM-technológiu, u ktorej je elektrolyt kompletne viazaný v materiáli z mikrovlákien umiestnených medzi olovenými doskami. Tým je zaručená trikrát vyššia odolnosť voči počtu nabíjacích cyklov oproti bežným akumulátorom.

Robustná konštrukcia akumulátora udržuje dosky v správnej polohe a tým zaisťuje extrémnu odolnosť voči vibráciám. Kryt s labyrintom s centrálnym odvádzaním plynov je zároveň ochranou proti spätnému zápalu.

Akumulátory Bosch M6:
Vynikajúci štartovací výkon aj pri jazdách na krátke vzdialenosti a vysoká životnosť pri nulových požiadavkách na údržbu.


 

Súčasťou každého akumulátora je správne množstvo elektrolytu, ktoré je potrebné a s praktickou pomôckou jednoducho naplníte.

Celkom 12 rôznych druhov pólov zaisťuje bezpečné pripojenie akumulátora u skoro všetkých modelov motocyklov a u radu motorom poháňaných vozidiel a zariadení.


VYBERTE SI NAJBLIŽŠIEHO PREDAJCU

Akumulátory si môžete zakúpiť u predajcov náhradných dielov Bosch, ktorí Vám s výberom radi poradia.

Chcete dohľadať najbližší servis voči vašej aktuálnej polohe?

(Musíte mať zapnutú GPS na zobrazovacom zariadení)

Bratislavský kraj Trnavsky kraj Trenčiansky kraj Žilinský kraj Prešovský kraj Košický kraj Banskobystrický kraj Nitriansky kraj

Späť na mapu krajov

Bosch car servicePredaj a odborná montáž akumulátora do vozidla

Predajca náhradných dielov Bosch