forward-right_adjusted
Akumulátory Bosch

V moderných osobných vozidlách je stále viac komponentov, ktoré spotrebúvajú elektrickú energiu. Napájanie vyžaduje vysoký výkon a bezpečnosť. Akumulátory Bosch to zaručujú a dodávajú dostatok energie v každej situácii.

Akumulátor Bosch S5 A  - pre osobné vozidlá so systémami Štart/Stop a s rekuperáciou

Akumulátor Bosch S5 A s technológiou AGM zaisťuje dostatok energie pre časté štartovanie a spoľahlivé napájanie elektronických spotrebičov vo fáze zastavenia.

V technológii AGM sú špeciálne materiály z mikrovlákien umiestnené tesne medzi olovenými doskami akumulátorov a v nich je viazaný všetok elektrolyt. Vysoký prítlak medzi doskami znižuje vypadávanie aktívnej hmoty a tým pádom minimalizuje straty štartovacej sily. V dôsledku rýchlej reakcie medzi elektrolytom a materiálom dosiek môže prechádzať vysoké množstvo energie aj v náročných situáciách.

Akumulátor Bosch S5A tak dosahuje konštantný výkon aj pri jazdách na krátku vzdialenosť v prevádzke Štart/Stop, vyššiu životnosť a až 4-krát vyšší počet nabíjacích cyklov v porovnaní s tradičnými štartovacími akumulátormi.

Vynikajúce schopnosti pri nabíjaní a konštantný štartovací výkon pri vysokom počte elektrických spotrebičov

Akumulátor Bosch S4 E - pre osobné vozidlá so systémami Štart/Stop

Akumulátor Bosch S4 E využíva technológiu EFB, u ktorej sú pozitívne dosky potiahnuté špeciálnym polyesterovým povrchom a aktívna hmota je tak viac fixovaná na doskách. V porovnaní s tradičnými akumulátormi je odolnosť voči počtu cyklov zvýšená a akumulátory sú pripravené na prevádzku aj pri silných otrasoch.

Využitou technológiou zaručujú akumulátory Bosch S4 E vyššiu životnosť a dvojnásobný počet nabíjacích cyklov v porovnaní s tradičnými štartovacími akumulátormi.

Bezpečné štartovanie aj pri extrémnych teplotách a vyššom počte elektrických spotrebičov

Akumulátory Bosch S5, S4 a S3 - pre každé osobné auto

Akumulátory Bosch radu S5, S4 a S3 zaručujú prvotriednu spoľahlivosť vďaka patentovanej mriežke s unikátnou technológiou PowerFrame®, ktorá, na rozdiel od konvenčných mriežok, prispieva k optimálnemu prietoku prúdu a menšej korózii. Špeciálne zliatiny zaisťujú vysokú odolnosť a výrazne nižšie samovybíjanie.

Dvojité víko akumulátora s labyrintovou konštrukciou zaisťuje, aby odparená kvapalina zostávala v akumulátore. Vďaka tomu je dosiahnutá bezúdržbovosť a zabezpečenie proti úniku elektrolytu.

Kontinuálne vysoký štartovací výkon a vysoká životnosť.

Vyberte si najbližšieho predajcu

Akumulátory si môžete zakúpiť u predajcov náhradných dielov Bosch, ktorí Vám s výberom radi poradia.

Chcete dohľadať najbližší servis voči vašej aktuálnej polohe?

(Musíte mať zapnutú GPS na zobrazovacom zariadení)

Bosch car servicePredaj a odborná montáž akumulátora do vozidla

Predajca náhradných dielov Bosch