Akumulátory Bosch - pre osobné vozidlá

Akumulátory Bosch pre osobné vozidlá

V moderných osobných vozidlách je stále viac komponentov, ktoré spotrebúvajú elektrickú energiu. Napájanie vyžaduje vysoký výkon a bezpečnosť. Akumulátory Bosch to zaručujú a dodávajú dostatok energie v každej situácii.


Akumulátor Bosch S5 A  - pre osobné vozidlá so systémami Štart/Stop a s rekuperáciou

Akumulátor Bosch S5 A s technológiou AGM zaisťuje dostatok energie pre časté štartovanie a spoľahlivé napájanie elektronických spotrebičov vo fáze zastavenia.

V technológii AGM sú špeciálne materiály z mikrovlákien umiestnené tesne medzi olovenými doskami akumulátorov a v nich je viazaný všetok elektrolyt. Vysoký prítlak medzi doskami znižuje vypadávanie aktívnej hmoty a tým pádom minimalizuje straty štartovacej sily. V dôsledku rýchlej reakcie medzi elektrolytom a materiálom dosiek môže prechádzať vysoké množstvo energie aj v náročných situáciách.

Akumulátor Bosch S5A tak dosahuje konštantný výkon aj pri jazdách na krátku vzdialenosť v prevádzke Štart/Stop, vyššiu životnosť a až 4-krát vyšší počet nabíjacích cyklov v porovnaní s tradičnými štartovacími akumulátormi.

Akumulátor Bosch S5 A:
Vynikajúce schopnosti pri nabíjaní a konštantný štartovací výkon pri vysokom počte elektrických spotrebičov


Akumulátor Bosch S4 E - pre osobné vozidlá so systémami Štart/Stop

Akumulátor Bosch S4 E využíva technológiu EFB, u ktorej sú pozitívne dosky potiahnuté špeciálnym polyesterovým povrchom a aktívna hmota je tak viac fixovaná na doskách. V porovnaní s tradičnými akumulátormi je odolnosť voči počtu cyklov zvýšená a akumulátory sú pripravené na prevádzku aj pri silných otrasoch.

Využitou technológiou zaručujú akumulátory Bosch S4 E vyššiu životnosť a dvojnásobný počet nabíjacích cyklov v porovnaní s tradičnými štartovacími akumulátormi.

Akumulátor Bosch S4 E:
Bezpečné štartovanie aj pri extrémnych teplotách a vyššom počte elektrických spotrebičov


Akumulátory Bosch S5, S4 a S3 - pre každé osobné auto

Akumulátory Bosch radu S5, S4 a S3 zaručujú prvotriednu spoľahlivosť vďaka patentovanej mriežke s unikátnou technológiou PowerFrame®, ktorá, na rozdiel od konvenčných mriežok, prispieva k optimálnemu prietoku prúdu a menšej korózii. Špeciálne zliatiny zaisťujú vysokú odolnosť a výrazne nižšie samovybíjanie.

Dvojité víko akumulátora s labyrintovou konštrukciou zaisťuje, aby odparená kvapalina zostávala v akumulátore. Vďaka tomu je dosiahnutá bezúdržbovosť a zabezpečenie proti úniku elektrolytu.

Akumulátory Bosch S5, S4 a S3:
Kontinuálne vysoký štartovací výkon a vysoká životnosť.


VYBERTE SI NAJBLIŽŠIEHO PREDAJCU

Akumulátory si môžete zakúpiť u predajcov náhradných dielov Bosch, ktorí Vám s výberom radi poradia.

Chcete dohľadať najbližší servis voči vašej aktuálnej polohe?

(Musíte mať zapnutú GPS na zobrazovacom zariadení)

Bratislavský kraj Trnavsky kraj Trenčiansky kraj Žilinský kraj Prešovský kraj Košický kraj Banskobystrický kraj Nitriansky kraj

Späť na mapu krajov

Bosch car servicePredaj a odborná montáž akumulátora do vozidla

Predajca náhradných dielov Bosch