forward-right_adjusted
Akumulátory Bosch

Akumulátory Bosch pre nákladné vozidlá zaisťujú vďaka pokročilým technológiám spoľahlivú dodávku elektrickej energie. Navyše sú bezúdržbové a extrémne odolné, čo šetrí náklady a čas prevádzkovateľa vozových parkov.

Akumulátory Bosch TA - Výnimočná odolnosť a vyššia stabilita

Najvýkonnejší akumulátor pre úžitkové vozidlá v programe spoločnosti Bosch s technológiou AGM a patentovanou technológiou PowerFrame® (mriežky) – podporujú systémy Štart/Stop a boli špeciálne vyvinuté pre pokročilé komfortné a hotelové funkcie so systémom nezávislej klimatizácie/kúrenia. Úžitkové vozidlá s vysokými energetickými požiadavkami v diaľkovej doprave sú tak spoľahlivo zásobované energiou, aj keď sú na cestách veľa dní alebo s nízkym stavom nabitia.

Výnimočná odolnosť voči počtu nabíjacích cyklov

Akumulátory Bosch TE - Inovácie pre vysoké požiadavky na výkon

Akumulátory Bosch TE s technológiou EFB sú konštruované pre veľmi vysoké nároky na výkon. U technológie EFB sú pozitívne dosky potiahnuté špeciálnym polyesterovým povrchom a aktívna hmota je tak viac fixovaná na doskách. Odolnosť voči počtu cyklov je zvýšená a akumulátory sú pripravené na prevádzku aj pri silných otrasoch.

Vďaka svojej vysokej kapacite zvládajú akumulátory Bosch TE časté nabíjanie a vybíjanie, čo zvyšuje napr. aj energetickú účinnosť v režime Štart / Stop. Z vysokej odolnosti voči počtu cyklov profitujú zvlášť nákladné vozidlá na diaľkovú prepravu.

Spoľahlivá a dlhodobá prevádzku aj pri vysokých nárokoch

Akumulátory Bosch T5 a T4 - Spoľahlivé štartovanie a bezpečný dojazd

Akumulátory Bosch rady T5 a T4 majú vysoké rezervy vo výkone. Patentovaná technológia PowerFrame® ponúka podstatné výhody oproti konvenčným mriežkam: Optimalizuje prietok prúdu a zabraňuje korózii a predčasnému zlyhaniu akumulátora.

Zároveň sú akumulátory radu T5 a T4 bezpečné v každej pozícii - elektrolyt nevyteká ani v šikmej polohe a to dlhodobo zamedzuje poškodeniu koróziou. Stabilná konštrukcia akumulátora bráni zmenám mechanického stavu aj pri dlhšie pôsobiacich vibráciách.

Vynikajúci štartovací výkon a dlhá životnosť

Akumulátory Bosch T3 - Štartovací výkon bez kompromisov

Akumulátory Bosch rady T3 sú ideálne pre vozidlá s nižšou spotrebou energie. Vďaka hybridnej technológii sú bezúdržbové a destilovanú vodu je možné jednoducho doplniť.

Stabilné a bezúdržbové

Všetky typy akumulátorov Bosch pre nákladné vozidlá sú navyše vybavené dvojitým krytom s labyrintovou konštrukciou, ktorá zabezpečuje, aby odparovaná kvapalina zostávala v akumulátore. Vďaka tomu sú akumulátory úplne bezúdržbové a zabezpečené proti vytečeniu.

Integrovaný centrálny systém odvodu plynov zaisťuje bezpečné odvádzanie plynov vznikajúcich pri nabíjaní. Ochrana proti spätnému zápalu a prídavný tesniaci krúžok zaručuje vysokú prevádzkovú bezpečnosť.

Vyberte si najbližšieho predajcu

Akumulátory si môžete zakúpiť u predajcov náhradných dielov Bosch, ktorí Vám s výberom radi poradia.

Chcete dohľadať najbližší servis voči vašej aktuálnej polohe?

(Musíte mať zapnutú GPS na zobrazovacom zariadení)

Bosch car servicePredaj a odborná montáž akumulátora do vozidla

Predajca náhradných dielov Bosch