Akumulátory Bosch - pre úžitkové vozidlá

Akumulátory Bosch - pre úžitkové vozidlá

Akumulátory Bosch pre úžitkové vozidlá zaisťujú vďaka pokročilým technológiám spoľahlivú dodávku elektrickej energie. Navyše sú bezúdržbové a extrémne odolné, čo šetrí náklady a čas prevádzkovateľa vozových parkov.


Akumulátory Bosch TE - Inovácie pre vysoké požiadavky na výkon

Akumulátory Bosch TE s technológiou EFB sú konštruované pre veľmi vysoké nároky na výkon. U technológie EFB sú pozitívne dosky potiahnuté špeciálnym polyesterovým povrchom a aktívna hmota je tak viac fixovaná na doskách. Odolnosť voči počtu cyklov je zvýšená a akumulátory sú pripravené na prevádzku aj pri silných otrasoch.

Vďaka svojej vysokej kapacite zvládajú akumulátory Bosch TE časté nabíjanie a vybíjanie, čo zvyšuje napr. aj energetickú účinnosť v režime Štart / Stop. Z vysokej odolnosti voči počtu cyklov profitujú zvlášť nákladné vozidlá na diaľkovú prepravu.

Akumulátory Bosch TE:
Spoľahlivá a dlhodobá prevádzku aj pri vysokých nárokoch


Akumulátory Bosch T5 a T4 - Spoľahlivé štartovanie a bezpečný dojazd

Akumulátory Bosch rady T5 a T4 majú vysoké rezervy vo výkone. Patentovaná technológia PowerFrame® ponúka podstatné výhody oproti konvenčným mriežkam: Optimalizuje prietok prúdu a zabraňuje korózii a predčasnému zlyhaniu akumulátora.

Zároveň sú akumulátory radu T5 a T4 bezpečné v každej pozícii - elektrolyt nevyteká ani v šikmej polohe a to dlhodobo zamedzuje poškodeniu koróziou. Stabilná konštrukcia akumulátora bráni zmenám mechanického stavu aj pri dlhšie pôsobiacich vibráciách.

Akumulátory Bosch T5 a T4:
Vynikajúci štartovací výkon a dlhá životnosť


Akumulátory Bosch T3 - Štartovací výkon bez kompromisov

Akumulátory Bosch rady T3 sú ideálne pre vozidlá s nižšou spotrebou energie. Vďaka hybridnej technológii sú bezúdržbové a destilovanú vodu je možné jednoducho doplniť.

Akumulátory Bosch T3:
Stabilné a bezúdržbové


 

Všetky typy akumulátorov Bosch pre úžitkové vozidlá sú navyše vybavené dvojitým krytom s labyrintovou konštrukciou, ktorá zabezpečuje, aby odparovaná kvapalina zostávala v akumulátore. Vďaka tomu sú akumulátory úplne bezúdržbové a zabezpečené proti vytečeniu.

Integrovaný centrálny systém odvodu plynov zaisťuje bezpečné odvádzanie plynov vznikajúcich pri nabíjaní. Ochrana proti spätnému zápalu a prídavný tesniaci krúžok zaručuje vysokú prevádzkovú bezpečnosť.

VYBERTE SI NAJBLIŽŠIEHO PREDAJCU

Akumulátory si môžete zakúpiť u predajcov náhradných dielov Bosch, ktorí Vám s výberom radi poradia.

Chcete dohľadať najbližší servis voči vašej aktuálnej polohe?

(Musíte mať zapnutú GPS na zobrazovacom zariadení)

Bratislavský kraj Trnavsky kraj Trenčiansky kraj Žilinský kraj Prešovský kraj Košický kraj Banskobystrický kraj Nitriansky kraj

Späť na mapu krajov

Bosch car servicePredaj a odborná montáž akumulátora do vozidla

Predajca náhradných dielov Bosch