forward-right_adjusted
Akumulátory Bosch

Mobilitu a blízkosť prírode milujú obzvlášť majitelia karavanov, obytných prívesov a lodí. Súčasne je požadovaný tiež komfort a bezpečnosť. Klimatizáciu, televíziu, navigáciu a iné elektrické spotrebiče je však nutné bezpečne napájať. Akumulátory Bosch rady L4 a L5 sa vyznačujú vysokou kapacitou, mimoriadnou odolnosťou voči počtu nabíjacích cyklov, najvyššou bezpečnosťou a prevádzkovou spoľahlivosťou.

Akumulátor Bosch L5 Deep Cycle - pre sezónne používanie

Technológia Deep Cycle spĺňa najvyššie požiadavky na výkonné napájacie akumulátory pre zaistenie vysokého komfortu aj vo veľkej vzdialenosti od napájacej siete. Vďaka vysokej odolnosti voči počtu cyklov, veľkému výkonu a minimálnemu vlastnému vybíjaniu dokážu akumulátory L5 Deep Cycle napájať veľký počet elektrických spotrebičov.

Vysoké výkonové schopnosti sú kombinované s vyššou bezpečnosťou - nový kryt s labyrintom s centrálnym odvádzaním plynov kompletne uzatvára akumulátor.

Vysoký komfort aj vo veľkej vzdialenosti od napájacej siete

Akumulátory Bosch L5 - pre karavany, obytné prívesy, lode, motorové člny, jachty

Akumulátory L5 spoločnosti Bosch sú svojou technológiou špeciálne konštruované na požiadavky dlhodobého vybíjania. Dávajú energiu presne tam, kde nie je k dispozícii napájacia sieť. Napájajú karavany, obytné prívesy a lode prenosnou energiou. Sú použité tiež pri solárnych systémoch, prídavných agregátoch a pri ďalšom použití z oblasti koníčkov a voľného času.

Voľnosť a istota trvalého napájania

Akumulátory Bosch L4 - pre obytné prívesy

Vždy presne ten správny výkon pri štartovaní zaisťujú akumulátory L4 Štarter. Všestrannosť v oblasti štartovania je podčiarknutá vynikajúcimi vlastnosťami pri studených štartoch, pri výkone, kapacite a spoľahlivosti.

Plný plyn a možno vyjsť

Vyberte si najbližšieho predajcu

Akumulátory si môžete zakúpiť u predajcov náhradných dielov Bosch, ktorí Vám s výberom radi poradia.

Chcete dohľadať najbližší servis voči vašej aktuálnej polohe?

(Musíte mať zapnutú GPS na zobrazovacom zariadení)

Bosch car servicePredaj a odborná montáž akumulátora do vozidla

Predajca náhradných dielov Bosch